پوشاک سال ...

تکنولوژی در لباس ها و وسایل مناسب در محیط خارج از منزل برای ماجراجویان - بر اساس استفاده آن و میزان کارایی و طراحی هوشمندانه به منظور راحتی، گرما، خشکی و پیوستگی - گرایشی به سوی عظیم شدن دارد. اما در هر فصلی تعدادی از محصولات مهم تر هستند. این محصولات به صورت بسیار فوق العاده ای طراحی شده، خلاقانه یا ابتکاری هستند و تنها می توان آنها را اینگونه خواند :

عالــــــــی تریــــــــــــن

محصولات منتخب امسال به همان اندازه ی خارق العاده بودنشان کاربردی نیز هستند. از یک شیشه ی آب بامبو گرفته تا پلیور های عایق سرما تا موتورسیکلت های الکتریکی با اعتبار مالیاتی !

پابرهنه دویدن !

پابرهنه دویدن بزرگترین روش در ورزش در دهه های مختلف ، اساسا با پاهای برهنه نیست . اما کفش های غیر عادی "پنج انگشتی ویبرام" در حالی که از پاها محافظت می کنند به این منظور برهنگی نزدیک هستند، و مدل اخیر "بیکیلا" مناسب ترین آن ها برای دوندگی است. خط های ساق کوتاه این کفش بسیار راحت تر، کفی 3 میلی متری اش محافظ تر و زیره ی 4 میلی متری آن با سیم کشی نازک محکم تر شده است. اگر شما می توانید بر مشکلات پاهای خود برای دویدن به هر کجا فایق آیید. هیچ راهی بهتر از قبول کردن " پاهای برهنه " نیست .

/ 1 نظر / 19 بازدید