”داوود رکابی” به مدال نقره‌ی آسیا دست یافت

”داوود رکابی” به مدال نقره‌ی آسیا دست یافت
”الناز رکابی” در رده چهارم آسیا

به گزارش کارگروه روابط بین الملل فدراسیون: ”داوود رکابی” سنگ‌نورد کشورمان موفق شد در رشته ی ”لید” به مدال نقره‌ی بیستمین دوره رقابت‌های سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا در چین دست یابد.

در این رشته دو سنگ‌نورد کره‌ای به مدال‌های طلا و برنز دست یافتند.

این گزارش حاکی‌ست: ”الناز رکابی” نیز که با شایسته‌گی به مرحله‌ی فینال راه یافته بود در رقابتی نزدیک در نهایت به صورت مشترک در رده‌ی ششم قرار گرفت . سنگ‌نوردانی از کره مدال‌های طلا و نقره و سنگ‌نورد چینی مدال برنز رشته‌ی ”لید” بانوان را از آن خود کردند. وی هم چنین با درخشش و تلاشی ارزنده در رشته ”بولدرینگ” در رده چهارم آسیا قرار گرفت.


منبع:پایگاه خبری فدراسیون

/ 2 نظر / 14 بازدید
پرديس باکس

سلام دوست عزيز آيا مي خواهي بازديد وبلاگت را افزايش بدي ؟ آيا مي خواهيد رتبه هاي نخست موتور جستجوگر گوگل شويد؟ پيشنهاد ما را قبول کنيد و از لينک باکس هوشمند پرديس باکس استفاده کنيد. آيا مي دانيد لينک باکس چگونه باعث افزايش بازديد شما مي شود ؟ آيا با نحوه کار لينک باکس ها آشنايي داريد ؟ راهنماي کامل استفاده از لينک باکس پرديس را مشاهده نماييد www.help.pardisbox.ir شما هم در سايت ما عضو شويد و به وبلاگهاي پر بازديد بپيونديد www.pardisbox.ir با تشکر از شما توجه داشته باشيد که لينک هاي ارسالي شما هيچ نيازي به تاييد توسط گروه پشتيباني ندارد مديريت لينک باکس هوشمند پرديس باکس[گل]

زهره

آپدیت مجدد نارون رو تبریک میگم[دست] مرسی