<-BlogTitle->

.:: محل تبليغات شما ::.
 

سوِگله.، در یک قدمی صدور مجوز ساخت وساز ....؟؟!!

 • دسته بندی:

منبع : گرگان نامه

بدنبال مصوبه شورای شهر گرگان در خصوص صدور مجوز ساخت و ساز مسکونی در تپه هزار پیچ و ارسال آن به فرمانداری گرگان ، جعفر گرزین فرماندار گرگان با ارسال نامه ای عجیب موافقت خود را با این مصوبه شورا اعلام داشت ....!!! فرماندار گرگان در این نامه گفت : تپه هزار پیچ از اراضی طبیعی و از مواهب بسیار ارزنده شهر گرگان  بشمار میرود و کمتر شهری از این موهبت الهی برخوردار است و یقیناً ساخت و ساز مسکونی در آن علاوه بر تحمیل هزینه های بسیار سنگین به شهرداری گرگان ، چهره ورودی شهر را خدشه دار خواهد نمود .... مع الوصف این فرمانداری در صورت موافقت کمیسیون ماده پنج شورای عالی شهرسازی با ساخت و ساز در آن مخالفت نمی ورزد....؟؟؟؟؟!!!!!


گرزین در شرایطی  هم به نعل میزند و هم به میخ   که پس از تائید او بعنوان نماینده عالی دولت در شهرستان ، موضوع  جهت تائید نهایی  و صدور مجوز و مشخص نمودن ضوابط ساخت و ساز در آخرین فیلتر اداری یعنی در کمیسیون ماده پنج که به ریاست استاندار و جانشینی معاون ایشان تشکیل می شود مطرح خواهد شد. 

یقینناً تصمیم نهایی اعضای کمیسیون ماده پنج گرگان در تاریخ این سرزمین مظلوم ماندگار خواهد شد.

توضیح۱ : از آنجایی که هیئت دولت در سفر خود به گرگان  با ارائه راهکار جابجایی تعاونی های مسکن هزار پیچ را مصوب کرده بودند ... این مصوبه فرماندار گرگان مغایر با مصوبه هیئت دولت باشد؟؟؟!!!

توضیح۲ : در صورت صدور مجوز برای ساخت مسکن در هزار پیچ هزینه بسیار زیادی به شهرداری گرگان تحمیل خواهد شد که یقینا اجحاف به سایر شهروندان گرگانی خواهد بود .

توضیح۳ : سوگله  یا سرو گله نام تاریخی تپه هزار پیچ گرگان هست که پدران  ما این تپه سبز و تاریخی را به این نام صدا میکرده اند

 توضیح۴ : مطابق اعلام قبلی در صورت موافقت نهایی با ساخت و ساز مسکونی در تپه سوگله دیگر به شورای شهر گرگان نخواهم رفت..

 • نوشته : روابط عمومی گروه کوهنوردی نارون
 • تاریخ: ٢۳ خرداد ۱۳۸٩
 • نظرات ()

 • narvangroup

  narvangroup

  http://narvangroup.persianblog.ir

  گروه کوه نوردی نارون گرگان

  گروه کوه نوردی نارون گرگان

  گروه کوه نوردی نارون گرگان

  گروه کوه نوردی نارون گرگان

  Blog